Het veilingseizoen van Pigeoncom begon op 10 november 2018 en zal waarschijnlijk eindigen in het begin van april 2019. Elk weekend in die periode zullen (nieuwe) veilingen starten met een veilingduur van 13 dagen. Veilingen starten op maandag en eindigen zondag twee weken later. Het is zeer aan te raden om regelmatig www.pigeoncom.com te bezoeken om up-to-date te blijven met ons zeer mooie en gevarieerde aanbod dat een mix is van all-round, eendaagse fond en marathon (ochtend- en middaglossing) duiven. De focus zal echter liggen op fond duiven. We zullen ons ook internationaal blijven oriënteren en er zullen een aantal zeer mooie veilingen worden georganiseerd voor & door buitenlandse duivenliefhebbers.

In willekeurige volgorde zijn deze veilingen inmiddels afgelopen:

Familie Toom – Alblasserdam

Benno Kastelein – Hengelo

R.A. Bakker & Zoon – Veenendaal

Chris Paauwe – Kruiningen

M. & S. Kobal – Ajdovscina (Slovenie) deel 1

Antoon van de Burg – Bergschenhoek

Gertjan Rigter – Amstelveen deel 1

Danny de Voogd – Yerseke

Comb. Beckers – Lelystad

Gerard van Tuyl – Hellouw

Frank Hage – Woerden

R. & S. Fokkinga – Harkema

Gebroeders Dekker – Terneuzen

Tim Hage – Woerden deel 1

Harold Zwiers – Den Ham

Combinatie Baas/Berg – De Kwakel

M. & B. de Kruijff – Woerden

Combinatie Smeets/Penris – Urmond

Huidige veilingen:

Jan Morsink – Marle

M.&R. Tekin – Medemblik

Gertjan Rigter – Amstelveen deel 2

In willekeurige volgorde beginnen deze veilingen binnenkort:

Gebroeders Jacobs – Nes aan de Amstel

Sjaak Gerbens – Oudehaske

Tonnie Kaspers – Markelo

Comb. van Leeuwen & zn – Reeuwijk

Comb. Hommes – Akersloot

Philip Geerdink – Hoogerheide

Jac van de Bosch – Hengstdijk

Guy Baerts – Grazen (Belgie)

Gebroeders Boonen – Buggenum

M. & S. Kobal – Ajdovscina (Slovenie) deel 2

Wim Weerink – Wierden

A.P. Overwater – Strijen

Combinatie van Tilburg – Nieuw Vennep

Armin Schmidt – Heimbach (Duitsland)

Tim Hage – Woerden deel 2

… en enkele anderen (waar we nog “de laatste hand aan leggen”) die met trots het allerbeste van hun hokken zullen presenteren in hun veiling!

×

Hallo!

Klik op een van onze vertegenwoordigers hieronder om te chatten op WhatsApp of stuur ons een e-mail naar info@pigeoncom.com

× Hulp nodig?